zevk suyu geldi benim çamasırımda da ıslaklık oldu nokta niteliğinde hamile kalmış olabilirmiyim

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik sevgilim de de bendede iç çamaşırı vardı sevgilimden zevk suyu geldi benim çamasırımda da ıslaklık oldu nokta niteliğinde hamile kalmış olabilirmiyim adet günüm geçti

Tahlil.com Cevabı :

Bu durumda gebelikten söz edilemez.