0 yaşındayım dün erkek arkdaşımla arkadan yolla birlikte olduk?

20 yaşındayım dün erkek arkdaşımla an*l yolla birlikte olduk korunmadak bi süre sonra içime boşaldı bi süre bekledim daha sonra lavobaya gittim 2 kez ıkındım su gibi aktı sanırım boşalma hamile kalırmıyım

Tahlil.com Cevabı :

Belirtiğiniz tür ve normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.Hamilelik için çok düşük de olsa tek bir ihtimal bulunmaktadır.O da boşalma sonrası sperm hücrelerinin anüsten çıkıp vajinaya sızmasıdır. Bu da çok nadir görülen bir ihtimaldir.Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz....Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?