0,1 bu şekildeyazıyor kafam çokkarıştı hangisinedikkat etmeliyim hamilemiyim?

Hocamben tahlil yaptırdım betahcg yazıyor onun yanında normal değerler diye başlık var ve 18haftalığa kadar gebe kadın yazıyor ve değerler yazıyor onun yanında ise sonuç yazıyor <0,1 bu şekilde yazıyor kafam çok karıştı hangisine dikkat etmeliyim hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Sizin sonucunuza<0.1 yazıyorsa hamile değilsiniz. Yanda yazan değerler hamile kalan bayanların hamilelik haftasına göre değişiklik gösteren değerlerdir.