0.16 ile negatif çıktı.p24 antijenine göre bakıldığı söylendi.Bu artış bir anlam ifade ediyor mu?

32.günde özel hastanede yapılan elisa testinin sonuçları S/CO birimine göre 0.03 çıktı.45.gün üniversite hastanesinde yapılan testte birim kısmı boş,referans aralığı olarak <1 Negatif->1 poz yazıyor ve 0.16 ile negatif çıktı.p24 antijenine göre bakıldığı söylendi.Bu artış bir anlam ifade ediyor mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu bir artış değil. Değerleriniz negatif.