0.gün test sonucu tetkik adı: VDRL (NEGATİF) çıktı. Tekrar test yapmama gerek var mı?

Merhaba devlet hastanesinde uzman kontrolunde 90.gün test sonucu tetkik adı: VDRL (NEGATİF) çıktı tekrar test yapmama gerek varmı yoksa bu konuyu kapatayım mı? rica etsem yorumlarsanız!

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normaldir, içiniz rahat olsun..