VDRL POZİTİF

VDRL POZİTİF VDRL TİTRE NEGATİF TPHA POZİTİF FTA IGM NEGATİF FTA IGG POZİTİF BU SONUÇLAR FRENGİ HASTALIGIYLA İLGİLİ NE DEMEK OLUR? İŞE GİRMEYE ENGEL TEŞKİL EDER Mİ ? TAM TEŞEKKÜLLÜ SAĞLIK RAPORU ALAMAZMIYIM ?ACİL YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

Tahlil.com Cevabı : Sağlık kurulu raporunda belirtilir, ancak tedavisi olan bir hastalıktır, ne iş yapacağınıza bağlı olarak değişir..