1 ay once sevgilimle sürtunme yolu ile ilişkide bulundum ama iç camasirim vardi ikimizde cıplak degildik

Merhaba ben 1 ay once sevgilimle sürtunme yolu ile ilişkide bulundum ama iç camasirim vardi ikimizde cıplak degildik spermi degmedi bakireyim adetim 4 gun gecikti ve sık idrara çıkmaya başladim acaba bu pisikolojik olarak mi bi his oluyor hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde gebe kalma durumu söz konusu değildir. kısa süreli adet gecikmeleri normal bir durumdur.