Ben 3 aylık evliyim 3 aydır korunmasız birlikteliğim var. Hamile olabilirmiyim

 Merhaba Ben 3 aylık evliyim 3 aydır korunmasız birlikteliğim var. Daha adet günüme 6 gün var ama çok sık idrara çıkma, baş ağrısı ve kasıklarımda ve belimde 2 haftadır ağrı var. Özellikle sabahları gaz problemim var. Hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Anlatmış olduğunuz belirtiler kesin olarak gebe olduğunuzu göstermez. Eğer adet gecikmesi olursa gebelik tahlili yaptırmanızı veya Kadın Doğum Uzmanına muayene olmanızı öneririm.