1 aydır demir ilacı kullanıyorum , sonuçlarım bu. ilacı içmeye de devam ediceğim ama 3 ay sonra gebe kalsam sıkıntı olur mu?

hgb: 12.1 normal değerleri (10-18) hct: 39.2 normal değerleri (30-55) demir (serum) :17 normal değerleri (60-180) ferritin: 2.4 normal değerleri (11-306) merhabalar, 1 aydır demir ilacı kullanıyorum , sonuçlarım bu. ilacı içmeye de devam ediceğim ama 3 ay sonra gebe kalsam sıkıntı olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Şu anda da gebe kalmanızda bir sıkıntıyoktur, gebelere çoğu kez demir ilacı tedavisi verilmektedir..