merhaba ben 34 yaşındayım tahlillerimden bazıları son günlerde çok çarpıntım ve baş ağrım var halsizliğim var ayağa kalktığımda gözüm kararıyor...

merhaba ben 34 yaşındayım tahlillerimden bazıları hemogram HGB 8.1 HCT 26 MCV 70.3 MCH 21.8 DEMİR 3 DEMİRBAĞLAMA KAPASİTESİ 452 FERRİTİN 2,9 AST 38 POTASYUM 5,2 CK 1228 son günlerde çok çarpıntım ve baş ağrım var halsizliğim var ayağa kalktığımda gözüm kararıyor ve başım zonkluyor ne yapmalıyım ???

Tahlil.com Cevabı : Ciddi anlamda kansızlığınız var tedavi olmanız gereklidir..