1. Beta hcg değeri 7.04 2. Beta hcg değeri 141.36 3. Beta hcg değeri 258.60 4. Beta hcg değeri 317

1. Beta hcg değeri 7.04 2. Beta hcg değeri 141.36 3. Beta hcg değeri 258.60 4. Beta hcg değeri 317 Bu değerlerin artması normal mi ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz gebelik bulgusu ancak kesin gebe olduğunuzu belirttmek için ultrason muayenesi ve bu muayene sonrası da gebelik kesesinin ultrasonda gözükmesi beklemek gerekiyor.Bu süre zarfında da Beta HCG değerlerinizde periyodik bir yükselme beklemeliyiz.Doktorunuza  kontrollerinizi sürdürün önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi ve Beta hcg tahlillerin sonuçlarını bekleyin.Aşağıdaki bağlantılardaki konuların da ilginizi çekeceğini umuyoruz.Gebelik varlığında kese ne zaman ultrason muayenesinde görülür?https://tahlil.com/blog/gebelikte-kese-ne-zaman-ultrasonda-gorulur-507Kimyasal gebelik nedir?https://tahlil.com/blog/biyokimyasal-gebelik-kimyasal-gebelik-nedir-nasil-anlasilir-1005Gebelik haftasına göre tahmini Beta HCG değerleri nelerdir?https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307

s*********** :

merhaba benım betam 16.08.2014 de yaptıgım kan testıne gore 27.89 cıktı bugun tekrar tahlıl yaptım değerım 34.69 cıktı sızce rısklı gebelıkmı kurtaj olmustum 6 ay once kalbı durdugundan sonlandırılmıstı sızce bu durumda ne yapmaylım

Cevap:

Beta HCG artışınız normalden daha az görünüyor, takip edilmesi gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.