1. Breast Reduction ve Abdominoplasty (Tummy tuck) beraber yapilabilirmi?

1. Breast Reduction ve Abdominoplasty (Tummy tuck) beraber yapilabilirmi?2. Bu surgery den sonra hastanin iylesmesi icin ne kadar zaman gerekir?3. Surgery yaklasik kac saatlik surer ve genel masrafi ne kadardir?4. Hasta bu surgery den nekadar zaman sonra yolculuk yapabilir?Tesekurler!

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde temel olarak tahlil yorumlanıyor Bazı cerrahi teknikler ve bunlarla ilgili süreci sormuşsunuz .Bunu bir genel cerrahi uzmanına internet ortamında değil , muyene bulguları ve tahlil sonucları ile birlikte sormalısınız