1 gün sonra kız arkadaşım adet oldu bu ay yine beklediği tarihte adet gördü.

Merhabalar yaklaşık 1.5 ay önce an*l bir ilişkim oldu,tam boşalmak üzereyken çok az içeriye boşaldım sonra çıkartıp dışarı boşaldım.1 gün sonra kız arkadaşım adet oldu bu ay yine beklediği tarihte adet gördü.Hamile kalmış olma ihtimali var mıdır ? Cevabınız için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Normal yolla ilişkiye girmeden ve adet olan bir kadının nasıl hamile kalmasını bekliyorsunuz?  Biraz bu konularda bilginiz arttırmak için sitemizde sorulan soruları ve yazıları okuyun.