29 ekımde korunarak ılıskıye gırdım

merhaba ben erkek arkadasımla 29 ekımde korunarak ılıskıye gırdım 10 kasımda hastalandım gayet normaldı fakat ayın 27sı oldu hala adet gormedım goguslerım acıyor ruh degısımı var fakat adet degılım, hamıle mıyım? Tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum uzmanına başvurmanız doğru olacaktır..

c************ :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.boşalma olmadı diyor ama yarım saat sonra iç camaşırımda beyaz akıntı gibi seyler vardı.ve sürtünme olduktan sonra peçeteyle silip peçeteyi vajinama bastırdım orada durdu.ondada beyaz akıntıdan vardı.ve o akıntı erkek arkadaşımın eminim.sizce hamile miyim

Cevap:

Adet gecikmeniz olur ise gebelik testi yapmalısınız..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

m*************** :

Sevgilimle kondom kullanarak sürtünme yolu ile ilişkiye giriyorduk kondomun yırtıldığını farkettiğimizde vajinanın üstüne yeni boşalmıştım hemen silip yıkadık vajinayı arkadaşımın kızlık zarı bozulmadı ve aradan 4 5 gün geçince adet oldu hamilelik riski varmıdır

Cevap:

Hamilelik riski vardır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

s******* :

erkek arkadaşımla 26 aralıkta korunarak ilişkiye girdik, dışarıda boşaldı tüm tedbirleri aldık, boşalmadan önce çıktığında prezervatifin ucunun yırtıldığını fark ettik bu yüzden iki saat içinde norlevo kullandım, bir gün sonra adet oldum ve kondomun ucu da adet görürken çıktı. hamilelik riski nedir?

Cevap:

Hamilelik riskiniz yumurtlama dönemine yakınlığına göre değişebilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.