1 hafta cipro kullandım gecmedi.idrar tahlilinde şu sonuçlar var.Kristal hucre 50- erirosit 18 - epitel ise 5

2 ay önce şüpheli korumalı bi ilişkim oldu.Hiv-hepatitler-Gonore-klimidya.uroplazma.frengi ve hpv hepsi negatif ..Ama 2 aydır sıkıntı var 1 hafta cipro kullandım gecmedi.idrar tahlilinde şu sonuçlar var.Kristal hucre 50- erirosit 18 - epitel ise 5

Tahlil.com Cevabı :

İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir. Doktorunuz bu tahlil bulgusunu, muayene bilgileri ve ilave tahliller ile birlikte değerlendirerek gerekli kararı vermelidir.Üroloji bölümüne başvurun.
Tercihen ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.