1 hafta önce idrar da b-hcg negatif cıktı. 4 gün öncede lekelenme seklinde 2 gün süren kanama oldu

  1 hafta önce idrar da b-hcg negatif cıktı. 4 gün öncede lekelenme seklinde 2 gün süren kanama oldu. Gögüs hassasiyetim devam ediyor. Tam bir adette olmadım. Simdi kuruyum. gecen cumartesi doktor ultrason baktı bebek yok dedi. Gec dollenme olabilirmi. Bebek istiyoruz

Tahlil.com Cevabı : Test negatif olduğuna göre hamilelikten söz edemeyiz şu anda.