1 hafta önce sevglimle sürtünme yoluyla ilişkimiz oldu benim zevk suyum ona değmiş ise bi sorun çıkarmı ?

İyi günler hocam : 1 hafta önce sevglimle sürtünme yoluyla ilişkimiz oldu benim zevk suyum ona değmiş ise bi sorun çıkarmı ? bide ters ilişki yaptık oradan vajinaya akma gibi bi durumu olurmu ? hamilelikten korkuyoruz açıkcası..

Tahlil.com Cevabı : Sorduklarınıza göre hamilelik çok düşük ihtimal .