Üstüne görme olabilirmi diye düşünyorum.ilişkiden 22gün sonra adet oldum üstüne görme 22gün sonra olabilirmi?

Üstüne görme olabilirmi diye düşünyorum.ilişkiden 22gün sonra adet oldum üstüne görme 22gün sonra olabilirmi yoksa daha kısa süredemi üstüne görme kanaması gerçekleşiyor?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme hakkında bilgi sahibi olmalısınız öncelikle, aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuduğunuzda üstüne görme hakkında bilgi sahibi olacaksınızhttp://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir