1. hocam yaptırdıgım prostat sekresyonunzda bol lökosit bulundu. sebebi ne olabilir?

1. hocam yaptırdıgım prostat sekresyonunzda bol lökosit bulundu. sebebi ne olabilir. 2. bun benim cinsel istegimde azalma yaparmı? 3. ayrıca uzun süredir menimin rengi ve sıvılıg düzgün değil. bundan kaynaklanıyor olabilir mi? 4. bu lökasit korunmasız cinsel ilişki ile bir ilgisi varmıdır??

Tahlil.com Cevabı : Prostatit(prostat bezinin enfeksiyonu) olabilir, doktorunuzla konuşup tedavi olmanızı öneririz, cinsel istekte azalma genellikle olmaz..