Merhaba annem 41 yaşında ve 2 yıldan fazladır aşağıda yazdığım tahlil değerleri yüksek çıkıyor yardım eder misiniz ? WBC 8,6 BA% 1,6

Merhaba annem 41 yaşında ve 2 yıldan fazladır aşağıda yazdığım tahlil değerleri yüksek çıkıyor yardım eder misiniz ? WBC 8,6 BA% 1,6 MCHC 32,4 PLT 902 PCT 0,707 PDW 17 BUN 23,36

Tahlil.com Cevabı : PLT yani trombosit değeri yüksek.Bu normal değil. PLT testi hakkında bilgi almak ve hangi durumlarda yüksek çıktığını çğrenmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız.Bir hematoloji uzmanına da danışmanızda yarar var.PLT Testi ve yüksekliği