1 sene boyunce extacy kullanmıştım son 2 2.5 aydır kullanmadım kan ve idrar testi yaptıracağım kullandığım çıkar mı ??

Tahlil.com Cevabı : Eğer yaptıracağınız test bu maddeler yönelik ise; Kandan temizlenme süresi 1-2 ay bünyene göre 3-4 aya çıkabilir.. Ama saçlarına test yaparlarsa anında ortaya çıkar. Tüm vucuttan temizlenmesi 4-5 ayı bulur yine bünyene göre 6-7 aya cıkabilir.