2007 den beri kronik hepatit b taşıyıcısıyım bir çok doktora gittim HBV DNA negatif ne yapmalııyım??

merhabalar ben  tahlil yaptırdım ama ne yapacağım konusunda bilgilendirilmedim yani bir tedavi varmı yokmu öğrenmek istiyorum tahlil sonuçlarım WBC 4.0 PLT 121 MPV 10.9 Hepatit dna negatif dalakta büyüme 138 neden oluyor hepatittenmi

Tahlil.com Cevabı : HBV DNA testiniz negatif ise taşıyıcılıktan bahsedilemez, öncelikle gastroenteroloji veya enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz..