Beta-hcg sadece hamilelikte mi istenir, başka bir hastalık bulgusu için istenmiş olabilir mi?

merhabalar, en son kadın doğuma gittiğimde tanı olarak aşağıdaki bilgi yazılmış. bu nedir.? ve beta-hcg sadece hamilelikte mi istenir, başka bir hastalık bulgusu için istenmiş olabilir mi? TENDON GREFTİ İLE ONARIM, TEK BİR TENDON İÇİN

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG gebelik ve sonrasında olabilecek ilişkili hastalıklar nedeniyle istenebilir.. Bu yazdığınız sonucun kadın-doğumla bir ilgisi yoktur, karışıklık olmuş olabilir..