1-TAZE PREPARATIN İNCELEMESİNDE: Trichomanas vaginalis görülmedi. 2-GRAM VE METİLEN BOYALI İNCELEMEDE: Her sahada 4-5 epitel görüldü. 3-VAJEN KÜLTÜRÜ: Flora

Merhabalar, yaptırdığım vajen kültür testi sonuçları aşağıdaki gibidir; Sonuçların yorumlanmasında yardımcı olabilir misiniz? 1-TAZE PREPARATIN İNCELEMESİNDE: Trichomanas vaginalis görülmedi. 2-GRAM VE METİLEN BOYALI İNCELEMEDE: Her sahada 4-5 epitel görüldü. 3-VAJEN KÜLTÜRÜ: Flora elemanları üredi

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.