1 yaşındaki oğlumun tahlil sonuçlarınızı değerlendirir misiniz?

Merhaba, 1 yaşındaki oğlumun tahlili, Cinsiyet : Erkek TEST ADI    BULGU    BIRIM         Demir (serum)    12    ug/dl        L WBC    20.2    10^3/µL        H EO%    0.439    %        L HGB    11.0    g/dL        L HCT    31.9    %        L MCV    78.1    fL        L MCH    26.8    pg        L RDW    15.2    %        H PLT    431    10^3/µL        H MPV    6.23    fL        L

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun demir düzeyi düşük. Demir ilacı kullanmanız gerekli. WBC değerinin yüksek olması bir enfeksiyon durumu olduğunu düşündürüyor.