Tahlil sonucumu acaba bana bunları yorumlarsanız sevinirim saygılarımla.

Demir15,Hemoglobin11,0,Hematokrit35,3,MCV72,8,MCH22,6,MCHC31,1,RDW17,2,Lökosit,10,63, Nötrofil#6,62 ,Trombosit 453 birde bunların dışında FISH (4 bölgeye kadar) t(9;22(q34;q11)BCR/ABL böyle bişey var bu iki bilemiğim tahlil ismimi yoksa tahlil sonucumu acaba bana bunları yorumlarsanız sevinirim saygılarımla.

Tahlil.com Cevabı : Bir miktar kansızlığınız var, ancak FISH yöntemi ile yapılan BCR/ABL testiniz için doktorunuzla görüşmeniz gereklidir..