10 gün kadar önce sürtünmeyle ilişkiye girdik.

10 gün kadar önce sürtünmeyle ilişkiye girdik. kız arkadaşımın iç çamaşırı vardı bende yoktu birşey .ben boşalmadım sadece zevk suyu çıktı. kız arkadaşım bugünlerde bulanıyor sizce hamile mi

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik soz konusu olamaz.  Eğer arkadaşınız adet görmuyorsa yaptırabilirsiniz