Öncelikle bize böyle bir imkan sunduğunuzi çin teşekkür ediyorum. Biz erkek arkadaşımla geri çekilme yöntemiyle 22.10.2013 tarihinde ilişkiye girdik.

 Öncelikle bize böyle bir imkan sunduğunuzi çin teşekkür ediyorum. Biz erkek arkadaşımla geri çekilme yöntemiyle 22.10.2013 tarihinde ilişkiye girdik. ben düzenli tarihimde 27.10.2013 tarihinde 7 gün adet oldum. ama bazen midem bulanıp bşaım dönüyor hamilelik söz konusu olabilir mi

Tahlil.com Cevabı :  İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz. Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.   http://tahlil.com/adet-gormek-nedir-adet-goren-biri-hamile-olabilir-miÜstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir? Hamilelik ihtimali ve benzer sorulara verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız.....