10 haftalık hamileyim rubella ıgm pozitif avidite`,53 sınırda çıktı, bir sorun teşkil eder mi?

rubella ıgm pozitif avidite`,53 sınırda çıktı. 10 haftalık hamileyim çocuğa zarar verirmi.ne yapmalıyım.

Tahlil.com Cevabı : Sınırda pozitif çıktı ise, doktorunuz muayene bulgularınıza göre gereki değerlendirmeyi de yapacak gerek görürse de testi tekrar ettirecektir.