100.günde geçen hafta anti hiv hepatit b,c testlerini oldum negatif ama hala faranjit var

merhaba,mayıs ayında gonore oldum,antibiyotik aldım,ilaçım biter bitmez faranjit,boğz lenf bezi,damakta beyazlk başladi sonra idrar gaita serolji hemogram vs testleri oldum sonuçlar normal dendi,hiv şüphem oldu 100.günde geçen hafta anti hiv hepatit b,c testlerini oldum negatif ama hala faranjit var

Tahlil.com Cevabı : Bu şikayetiniz için kulak burun boğaz bölümünde muayene olmalısınız.