Lenf bezlerımın sısmesınden dolayı hiv şuphesiyle yaptırdıgım test sonucunda

hocam lenf bezlerımın sısmesınden dolayı hiv şuphesiyle yaptırdıgım test sonucunda antı HİV mikro negatif CMV IgG 445.5 POZİTİF U/ml Toxoplazma IgG 243.1 pozitif IU/ml cıktı LY% 28.8 MO% 6.4 BA% 0.1 LY 2.08 sizce benim problemım ne olabılır ve hemoloıt uzmanına gorunmem gerekır mı tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir anormallik yok.