11 aylık bebeğimin alkalen fosfataz değeri 842, UIBC değeri 270,vitamin D (25-hidroksivitamin D) 35.4 ?

11 aylık bebeğimin alkalen fosfataz değeri 842, UIBC değeri 270,vitamin D (25-hidroksivitamin D) 35.4 , fosfor 5.90 olarak görünmektedir. Doktorumuz büyüme çağında olduğu için değerler yüksek olabilir dedi.Sizin de görüşünüzü alabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza tamamıyla katılıyorum