12 gun once meme biyopsisi oldum ama koltuk altimdan gogsume dogru bir hassasiyet ve agri olustu hareket halinde agri giriyor bu durum normalmidir

 12 gun once meme biyopsisi oldum ama koltuk altimdan gogsume dogru bir hassasiyet ve agri olustu hareket halinde agri giriyor bu durum normalmidir tru cut biyopsisi oldum.

Tahlil.com Cevabı : Bu tür cerrahi girişimlerden sonra bir müddet ağrı olması olağandır.Ancak şikayetleriniz bir süre daha devam ederse bir genel cerrahi doktoruna danışmanızda yarar var.