Hastanede tanımadığım biri bileğindeki üzerinde kuru kan olan bantı çıkarmamı istedi,

 Hastanede tanımadığım biri bileğindeki üzerinde kuru kan olan bantı (dr.un taktığı) çıkarmamı istedi, yardım ettim, elimin bir kısmında kurumaya bağlı çatlaklık mevcut ama çatlağın o kısma temas ettiginden emin değilim. hiv riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir tahlil sonucu sormamışsınız.Ancak merak ettiğiniz konularla ilgili olarak sitemizde bir çok yazı yayınladık ve soru cevapladık.Dilerseniz merak ettiğiniz konulara dair sitemizdeki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....