Skolyoz hastasıyım. 14 yasindayim ve kac tane doktora gittim korset yazdilar aldik ve giydim faydasi olmadi

 Skolyoz hastasıyım. 14 yasindayim ve kac tane doktora gittim korset yazdilar aldik ve giydim faydasi olmadi bir cok idmanlar da yaptim ama duzelmedi ve gogsum de cok kucuk kac yildir ayni kaliyo hic buyumuyo ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Biz bol bol yüzmeni öneriyoruz öncelikle, tabii eğer mümkünse.Tabi romatoloji ve fizik tedavi bölümlerinde de muayene olmanı.Doktorunun da tavsiyelerine harfiyen uymalısın.Düzenli egzersiz sana çok iyi gelecektir.