12 haftalık gebeyim bebeğimin ense kalınlığı saydamlığı 1.2 çıktı. bu düşük mü?

12 haftalık gebeyim bebeğimin ense kalınlığı saydamlığı 1.2 çıktı. bu düşük mü demek oluyor yoksa normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Ense kalınlığı ölçümleri, PAPP-A ve SERBEST Beta-hCG Testi ile birlikte sizi takip eden doktorunuz tarafından değerlendirilmelidir..