Beta HCG değerim 135. Hamilelik için değer normal mi?

En son 31 ocakta adet oldum. 3 günlük gecikmeden sonra test yaptırdım beta değerim 135 çıktı ve 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim. doktorum takip edilmesi gereken bi durum olduğunu söyledi, sizce bu değerler normalmi ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinizin gebelik için beklenen düzeylerde yükselmesini takip etmek gereklidir. Ayrıca 5. haftadan itibaren kesenin görüntülenmesi gerekir..