12 haftalık gebeyim rubella ıgg 109 rubella ıgm 1.17 çıktı ?

12 haftalık gebeyim rubella ıgg 109 rubella ıgm 1.17 çıktı sizce sorun var mı çok panik durumdayım ilk doktorum gebeliğin sonlanması lazım dedi sonra doktoru değiştirdim bağışıklığın çok güçlü gerek yok dedi bilgilendirir misiniz

Tahlil.com Cevabı : Size önerimiz testlerin referans değerlerini de vermeniz, ayrıca avidite denilen bir yöntemle testlerin tekrar edilmesi de uygun olacak.