13 yaşında ergenlik çağında. Ve evde çıplak şekilde koltuklara , oraya buraya boşalıyormuş?

Ben kardeşimin yaptığı bir ayıbı bugün öğrendim. 13 yaşında ergenlik çağında. Ve evde çıplak şekilde koltuklara , oraya buraya boşalıyormuş. Ve korkumuz şu bu boşaldığı spermler bir şekilde evde yaşayan bayanlara geçipte hamile bırakma ihtimali varmıdır ? Bayanlar normal giyinik evde yaşıyo

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz.