13.5 yaşındayım ve meni az akıyor. Kısırlık tehlikesi var mı?

Merablar ben 13.5 yaşındayım hergün masterbasyon yapıyorum pen*sim boyu 10 cm meni akmıyor 12 yaşındayken hiçbişi gelmiodu 13 yaşımda zevk suyu geldi hocam meni akarmı kısırlık tehlikesi var mı?

Tahlil.com Cevabı : Yaşınız çok küçük acele etmeyin her şey normale dönecektir..