Eğer böyle bir virüs kapmış isem bundan sonraki ilişkilerimde karşı ya bulaşır mı ?

Merhaba, 2 gün önce şüpheli bir ilişki yaşadım yurt dışında, bütün yorumları okudum şuan birşey öğrenemeyeceğimin farkındayım fakat Eğer böyle bir virüs kapmış isem bundan sonraki ilişkilerimde karşı ya bulaşırmı ? Çünkü kendimden ziyade karşımdaki kişiler içinde tehlikeli olucak.

Tahlil.com Cevabı : Evet bu risk vardır..