Sonuçlarımın anlamı nedir? Anti toxoplazma ıgm 3,0 negatif değer aralığı 6 anti toxoplazma igg 3,0 negatif değer aralığı 6,4-9,9

Anti toxoplazma ıgm 3,0 negatif değer aralığı 6 anti toxoplazma igg 3,0 negatif değer aralığı 6,4-9,9 anti rubella igm 10,0 negatif değer aralığı 0,8-1 burda benim anlamadığım hepsi negatif ama değer aralığının dışında hangisine inanacağımı şaşırdım

Tahlil.com Cevabı : Anladığımız kadarıyla yazdıklarınızdan Rubella IGM pozitif.Bu da normal değil.