14 haziran günü de yumurtalama tarihim olarak geçiyor dijital bir uygulamadan takip diyorum

MRB. 14Haziran da erkek arkadaşımla onun şortu benim iç çamaşırım ve baksırım varken sürtündük.14haziran günü de yumurtalanma tarihim olarak geçiyor dijital bir uygulamadan takip diyorum ama Haziranın26snda adet tarihimde adet gördüm. ama yine de psikolojikman kendimi iyi hissetmiyorumyrdmcı olrmsnz

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz. Üstünüzde kıyafet varken hamile kalma ihtimaliniz yok.