Bıçak saplaması gibi ağrılar oluyor hemen geçiyor sonra acaba hamile olabilir miyim?

olikistik over sendromum var çoğu kez klomen kullandım fakat hamile kalamadım 5 yıllık evlliyim korunmadımda şuanda klomen kullandım iğne vurldum bu ayın 10 da şuanda adetimde gelmedi kasıklarımda da ara ara bıçak saplaması gibi ağrılar oluyo hemen geçiyor sonra acaba hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Hamile olup olmadığınızı test yaptırarak öğrenebilirsiniz.