Göğüs agrılarım çoktu bu gün regl oldum sizce ihtimal ?

sevgilimle sürtünme ile ilişkiye girdik. zevk suyunda spermlerin olduğu üzerine bir kaç satır okudum. vajinaya girme olmadı fakat zevk suyu sürtündüğünde daha yoğundu 20 gün önceydi adetim hep geç oluyordu fakat bu sefer 10 gün gecikti göğüs agrılarım çoktu bu gün regl oldum sizce ihtimal ?

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz. Bu tür ilişkilerde ihtimal düşüktür. Bir kaç satırda burdan okuyun. http://tahlil.com/zevk-suyu-nedir-zevk-suyu-ile-hamile-kalinir-mi