14. UIBC 424 ve total demir bağ. 462. 25hidroksi d3 68. Ne yapmamı önerirsiniz?

Merhaba ben 19 yaşında bir bayanım.Demir seviyem 1 yıl önce 11di ferro sanol kullanarak 100e çıkardık ancak bırakmak zorun kaldım. 2 ayda tekrar 30a düştü ayrıca ure seviyem 14. UIBC 424 ve total demir bağ. 462. 25hidroksi d3 68. Ne yapmamı önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliği tedavisi uzun süren ve sabır isteyen bir tedavi yoludur.Bu süreçte doktorunuzun önerilerine ve verdiği tedaviye uymalı ve düzenli olarak tahlillerinizi yaptırmalısınız