15 inde adet olmam lazm adetimede 5 gün var acaba hamile kalmıs olablrmıyım?

25 aguststa ilişkye girdk içime boşalmadı dısarı bosaldı 3 gündur kahverngi akıntm oldu bol miktarda. smdı beyaza döndü hala beyaz akıntm var 15 inde adet olmam lazm adetimede 5 gün var acaba hamile kalmıs olablrmıyım? kasıklarmda şişlik ve feci agrı var artı bas agrısı.. ayın

Tahlil.com Cevabı : Bunlar hamilelik belirtileri değil. Adetinizde gecikme olması durumunda tedbiren test yaptırabilirsiniz.