15 yaşın genç bir kızım ilk defa bir erkek arkadaşımla seviştim, göğüslerime boşaldı

  15 yaşın genç bir kızım ilk defa bir erkek arkadaşımla seviştim . . . sevgilim göğüslerime boşaldı sonra meni bişeyle sildik. ama yinede korkuyorum acaba hamile miyim? ( karnımçok ağrıdı sonra )

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar erken yaşta bu işlere girişirsen bilgisizlik nedeniyle böyle mantıksız sorular sorarsın, sana önerimiz en azından 18 yaşını bitirene kadar bu işlere mümkünse bir daha girişmemen