16 yaşındaki oğlumun tahlilleri: HDL 42 ,LDL 49, KOLESTROL 101,demir(Fe) 202 çıktı.Demir testi yüksek çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Demir(Fe) değeri oğlunuzda yüksek çıkmış.Demir değeri bir çok nedenden yüksek çıkabilir.Aşağıda demir testi ile ilgili daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.Oğlunuzun kolesterol değerlerinde ise bir sorun gözükmüyor.Demir Testi