Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler Demir 175,5 Normal değerleri 37-145 Ldl Kolestrol 77,38 Normal değerler 80-120 Hdl kolestrol 45,9 Normal değer>65

Kan tahlili yaptırdım. Değerlerim aşağıda yazdığım gibi yorumlayabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler Demir 175,5 Normal değerleri 37-145 Ldl Kolestrol 77,38 Normal değerler 80-120 Hdl kolestrol 45,9 Normal değer>65

Tahlil.com Cevabı : Demir değerinizdeki yükseklik dışında ciddi bir sorun görülmüyor.Demir yüksekliği de farklı nedenlere bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Demir yüksekliği